Голи: Хльобас, 47 – Шаповал, 45

Чернігів: Паст, Конопля, Імереков, Гітченко, Мостовий, Огіря, Фаворов Д., Фаворов А., Картушов, Хльобас (Калітвінцев, 75), Філіппов (Дегтярьов, 85). Запасні: Литовка, Єрмаков, Старенький, Кузик, Богданов. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Дніпро: Юрчук, Сафронов, Папа Гуйе, Логінов, Польовий,Вакулко, Загальский (Булеца, 67), Когут, Шаповал, Назаренко, Куліш (Супряга, 62). Запасні: Кліщук, Лопирьонок, Сніжко, Коркішко, Кобахідзе. Головний тренер: Дмитро Михайленко.

Попередження: Мостовий, 62 – Папа Гуйе, 53, Загальский, 67, Польовий, 79

Виїзну серію – Львів? Миколаїв, Полтава – Десна пройшла достойно. Три матчі – три перемоги. І от поверенння додому, на стадіоні імені Гагаріна Десна приймає Дніпро-1. Суперник, який переживає не простий еріод, але від того ще більш небезпечний. Тому, не зважаючи на прогнози експертів та журналістів, про недооцінку суперника в Чернігові не може бути й мови.

Олександр Рябоконь виставив бойовий склад. Голкіпер та центр захисту традиційно без змін (тріо Паст, Імереков, Гітченко зіграло в усіх матчах чемпіонату), а от справа в захисті з’явився Юхим Конопля. Відповідно капітан команди Денис Фаворов зайняв місце в центрі поля, поруч з братом Артемом та Владиславом Огірею. Андрій Мостовий зліва в захисті, а над ним Дмитро Хльобас. Єгор Картушов зайняв місце правого атакувального півзахисника, а на вістрі атаки Олександр Філіппов.

Десна, на правах господаря, розпочала матч більш активно. Небезпечно пробив Фаворов, після подачі зі штрафного лівою ногою пробивав Конопля, але обидва удари повз ворота. Дніпряни першу атаку провели на 12-й хвилині гри – Куліш не зміг замкнути подачу Польового з лівого флангу.

14-а хвилина гри – хороший момент Десни. Хльобас з лівого флангу змістився в центр і пробив з лінії штрафного майданчика – Юрчук врятував, на добиванні першим опинився Конопля, але і на удар Юхима воротар Дніпра зреагував. Ще кілька хвилин і знову момент у Десни – Конопля прострілює з правого флангу, а Хльобас пробиває – Юрчук знову рятує.

Станом на 16-ту хвилину гри в активі Десни 5 ударів по воротах (з них 4 в ствір), у Дніпра – нуль. Але на табло все рівно рахунок рівний – 0:0.

Швидка атака Десни – Огіря віддає на Філіппова, але Логінов перехоплює передачу. Потужний удар Коноплі блокує все той же Логінов. Удар Артема Фаворова – поруч зі стійкою. Удар Мостового – вище воріт. Небезпечний прохід Коноплі і пас на Філіппова – Польовий блокує, а на добиванні Артем Фаворов який пробиває вище воріт.

Арбітр до першого тайму додав дві хвилини (запитання – навіщо?), і Дніпру вдалося провести першу атаку – перший удар в ствір воріт і відразу гол. Подача з лівого флангу, Шаповал в штрафному майданчику штовхає Мостового і з близької відстані пробиває Паста. 0:1.

На другий тайм команди вийшли без замін – тренери вирішили в перерві склади не міняти. І знову Десна розпочала більш активно, і тепер вже таки досягла успіху – ГОЛ!

Картушов подає з правого флангу, Денис Фаворов виграє боротьбу на другому поверсі і пробиває повз Юрчука – штанга рятує гостей, але на добиванні перший Хльобас. Удар в один дотик і вже 1:1.

І тут же ще кілька моментів Десни – Картушов вище воріт, Артем Фаворов вище воріт. Небезпечний прохід активного Коноплі і знову не точний удар – поруч зі стійкою. Ще за хвилину черговий удар Фаворова – повз ворота.

61-а хвилина гри – удар Артема Фаворова зі штрафного – і знову рятує Юрчук. І практично тут же перша заміна в матчі – Супряга міняє Куліша. На 67-й хвилині гри друга заміна від Дмитра Михайленка – Булеца міняє Загальского. Олександр Рябоконь першу заміну провів на 75-й хвилині гри – Владислав Калітвінцев замінив Дмитра Хльобаса.

Десна продовжила тотально контролювати хід гри, але пробити Юрчука так і не вдавалося. Тому тренерський штаб Десни виіршив випустити свіжого нападника – Максим Дегтярьов замінив Олександра Філіппова. Втім, гості змогли відстояти свої ворота.  Нічия 1:1 за тотальної переваги Десни.