Офіційний сайт
Новини:

Десна виходить до УПЛ!

27.05.2018

27 травня 2018 року вихованці СДЮШОР Десна 2001 та 2003 року народження вибороли путівку до Вищої ліги чемпіонату України, тож день розпочався з позитивних новин. Але, звісно, все місто очікувало перемоги і від першої команди – Десна мала обіграти Зірку і вийти нарешті до УПЛ.

Не дивно, що матч викликав ажіотаж не лише в місті, а й в області – заявки на квитки надходили з Ніжина, Бахмача, Варви та інших куточків регіону. Як результат – більше 10 тисяч вболівальників на трибунах!

Що стосується стартового складу, то Олександр Рябоконь випустив практично той же склад, що і в Кропивницькому. Єдина зміна – Андрій Мостовий зайняв місце на лівому фланзі захисту, а в півзахисті з’явився Леван Арвеладзе.

Матч, як і передбачалося, розпочався з атак чернігівського клубу – удар Філіппова, вихід Арвеладзе і подача Мостового, а кульмінація, звісно, 11-метровий удар. Маткобожик зачепив Волкова в штрафному майданчику, і Труханов відразу призначив пенальті. Артем Фаворов пробив повз голкіпера, але влучив в стійку. Ще за кілька хвилин момент створив Філіппов – Олександр обіграв двох захисників, але пробив вище воріт. Денис Фаворов змістився в центр з правого флангу і пробив метрів з 30-ти – сильно, але прямо в руки Льопці.

Перевага Десни була просто тотальною, тому не дивно, що сіверяни таки втілили свої моменти в результат. Волков виконав подачу з правого флангу, а Денис Фаворов зіграв на випередження і в один дотик переправив м’яч в сітку воріт гостей. 1:0.

Незважаючи на достатню кількість моментів, забити ще один м’яч до перерви не вдалося – 1:0 в першому таймі. В перерві Роман Монарьов провів заміни, а от Олександр Рябоконь вирішив нічого не міняти.

Другий тайм, як і перший, розпочався з атак Десни, і вже на початку другої 45-ти хвилинки сіверян знову забили – Арвелдазе обіграв опонента і метрів з 11-ти пробив в ближній кут воріт Льопки. 2:0.

На 62-й хвилині гри Десна забила третій м’яч і фактично гарантувала собі перемогу в історичному матчі. Андрій Мостовий вивів Волкова один на один з воротарем, а Олександр легко обіграв голкіпера. 3:0. І вже за кілька хвилин до завершення матчу крапку в матчі поставив Арвеладзе – Леван ідеально реалізував штрафний удар. 4:0.

Впевнена перемога Десни в надважливому матчі – сіверяни довели, що заслуговують на участь в УПЛ. Тож можна з впевненістю говорити, що в новому сезоні Чернігівщина вперше буде представлена в елітному дивізіоні.

Відразу після гри футбольний колектив Десни нагородили бронзовими медалями, які вручали Сергій Макаров, Валерій Куліч та Владислав Атрошенко. А команда, отримавши заслужені нагороди, відправилася святкувати! Заслужили, молодці! Разом до перемог!