Офіційний сайт
Новини:

«Десна» U-21 не втримала перемогу над «Олімпіком»

23.10.2020

«Десна» U-21 до двох матчів продовжила свою безпрограшну серію у чемпіонаті. Сьогодні у Києві команда Олександра Дацюка, ведучи по ходу матчу 2-1, у другому таймі залишилася у меншості та дозволила супернику зрівняти рахунок…

– Враження суперові: відчував, що можу забити третій гол, але мене замінили…. В середині другого тайму було видалення, яке перевернуло хід матчу: довелося грати від оборони… – зазначив автор дублю, форвард «Десни» Ілля Чайка. – Ми самі собі привезли обидва голи… Але відчувається, що наша команда стає сильнішою з кожною грою. У майбутньому на нас чекає більше перемог…

Олімпік U-21  – Десна U-21  2:2

Голи: Островерх, 41 (пен.), Демиденко, 72 – Чайка, 39, 45+2.

Десна U-21: Караващенко, Рассоха, Пусь, Самойленко, Ветоха, Давиденко, Белич, Демяненко (Роговець, 87), Остапенко, Заворотний, Чайка (Бакун, 69). Запасні: В. Коломієць, Шостка, Кібальник, Мироніч, Сербін. Тренер: Олександр Дацюк.

Олімпік U-21: Чекотун (Котовий, 46), Новіков, Гусін, Островерх, Грецайчук, Касабуцький, Король, Митюк (Осадчук, 86), Баранюк, Бокий (Біскуб, 65), Щербатюк (Демиденко, 46). Запасні: Шевчук, Кочубинський. Тренер: Владислав Бурлака.

Попередження: Бокий, 56, Грецайчук, 56, Король, 74, Островерх, 81 – Демяненко, 67, Давиденко, 69.

Видалення: Самойленко, 56.

23.10.2020 м. Київ, стадіон «Олімпік-Русанівець».

Арбітр: Роман Блавацький (Львів). Асистенти головного арбітра: Денис Марченко та Руслан Єрмоленко (обидва – Чернігів). 4-й арбітр: Олександр Тітов (Донецьк). Спостерігач арбітражу: Василь Мельничук (Сімферополь).